Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wykorzystuje wielowiekową tradycję i sporządzany jest na podstawie bieżącego układu ciał niebieskich. Astrologiczne przepowiednie mają potwierdzoną wartość. Korzystały z nich często wybitne postaci, wywierające wpływ na losy świata.

Horoskop Proponujemy interpretację i wykreślanie horoskopów na miesiąc z uwzględnieniem konkretnej sytuacji życiowej. Nie ograniczamy się do ogólnikowych stwierdzeń i prognoz, tworząc szczegółowy, indywidualny horoskop miesięczny dla każdego z Was. Bierzemy pod uwagę rozmieszczenie wszystkich planet i innych ciał w naszym Układzie Słonecznym oraz dokładną datę Twoich urodzin. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi odkryciami astronomicznymi, czerpiąc jednocześnie z ogromnego dorobku wielu kultur.

Horoskop na miesiąc tworzony jest od pięciu tysięcy lat. Pionierami w tej dziedzinie byli Hindusi oraz mieszkańcy Babilonii. Już wówczas do skrupulatnych obliczeń wykorzystywano ruchy gwiazd, miejsce oraz datę i godzinę narodzin osoby, dla której tworzono prognozę. Przez tysiące lat metody te udoskonalano. Połączenie tego bagażu doświadczeń z dzisiejszymi zdobyczami techniki, daje w pełni profesjonalny horoskop na miesiąc.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]