Horoskop Kwiatowy

Kwiat tulipan

 

Horoskop kwiatowy reprezentuje okresy urodzenia za pomocą kwiatów, dzięki czemu symbolika danego znaku ma dodatkowy estetyczny i eteryczny wymiar. Znakami w tym horoskopie są następujące kwiaty: Wrzos (22 VI - 1 VII), Goryczka (1 I - 10 I), Oset (11 I - 20 I), Nieśmiertelnik (21 I - 31 I), Jemioła (1 II - 10 II), Kosmea (11 II - 19 II), Mimoza (20 II - 29 II), Mak (1 III - 10 III), Lilia (11 III - 20 III), Tojad (21 III - 31 III), Lilia wodna (1 IV - 10 IV), Fiołek (11 IV - 20 IV), Dzika róża (21 IV - 30 IV), Słonecznik (1 V - 10 V), Róża (11 V - 21 V), Hibiskus (22 V - 31 V), Goździk (1 VI - 11 VI), Aster (12 VI - 21 VI), Wrzos (22 VI - 1 VII), Geranium (2 VII - 12 VII), Hortensja (13 VII - 23 VII), Dalia (24 VII - 2 VIII), Konwalia (3 VIII - 12 VIII), Kaczeniec (13 VII - 23 VIII), Margerytka (24 VIII - 2 IX), Dzwonek (3IX - 12 IX), Stokrotka (13 IX - 22 IX), Tulipan (23 IX - 3 X), Kamelia (4 X - 13 X), Bez (14 X - 23 X), Frezja (24 X - 2 XI), Orchidea (3 XI - 12 XI), Piwonia (13 XI - 22 XI), Gladiolus (23 XI - 2 XII), Mniszek lekarski (3 XII - 12 XII), Lotos (13 XII - 22 XII), Szarotka (23 XII - 31 XII).

Goryczka (1 I - 10 I)

Goryczka urodzeni w okresie: 1 I - 10 I.
Goryczka - to bardzo wrażliwa osoba, do tego bardzo delikatna i na pewno mało konfliktowa. Goryczka doskonale czuje się w domu, to dla niej bezpieczna przystań, czuje się w nim najlepiej. Ważne są dla niej miłe gesty i bezpieczeństwo domowego ogniska. Nie potrafi odnaleźć się w sytuacjach konfliktowych, zamyka wtedy się w sobie i traci pewność siebie.

 

Horoskop kwiatowy: Goryczka (1 I - 10 I)Goryczka (1 I - 10 I)

Oset (11 I - 20 I)

Oset urodzeni w okresie: 11 I - 20 I.
Oset to prawdziwy romantyk i marzyciel. Niestety, to osoba zakompleksiona, izoluje się od świata, by chronić swą wrażliwą duszę. Ciężko jest mu podjąć decyzje, to jego główna wada. Wciąż marzy o wielkiej miłości, i wspaniałym partnerze, jednak marzeń nie potrafi przekuć w czyn. Drzemie w nim silny lęk przed odrzuceniem dlatego tłumi swoje potrzeby i odruchy serca.

Horoskop kwiatowy: Oset (11 I - 20 I)Oset (11 I - 20 I)

Nieśmiertelnik (21 I - 31 I)

Nieśmiertelnik urodzeni w okresie: 21 I - 31 I.
Nieśmiertelnik to osoba bardzo wesoła, niezwykle elokwentna, spontaniczna. Dusza towarzystwa, która uwielbia być w kręgu zainteresowania innych, zawsze błyszczy humorem i dowcipem. Nieśmiertelnik ma jednak też wady, potrafi innych oceniać bardzo krytycznie, mimo pozornej bezinteresowności i otwartości. Jest też bardzo wymagający wobec innych.

Horoskop kwiatowy: Nieśmiertelnik (21 I - 31 I)Nieśmiertelnik (21 I - 31 I)

Jemioła (1 II - 10 II)

Jemioła urodzeni w okresie: 1 II - 10 II.

Jemioła to pan życia, lubi światła miasta i ciągłe zmiany. Znakomicie czuje się w miejscach, gdzie jest dużo ludzi. Szybko uschnie jeśli nie będzie miał co chwila nowych bodźców, dlatego nie jest stworzony do życia wiejskiego, taka idylla nie jest dla niego. On woli towarzystwo ludzi, lubi otaczać się innymi ludźmi, lubi być adorowany.

Horoskop kwiatowy: Jemioła (1 II - 10 II)Jemioła (1 II - 10 II)

Kosmea (11 II - 19 II)

Kosmea urodzeni w okresie: 11 II - 19 II.
Kosmea lubi ludzi i życie towarzyskie, zresztą inni lgną do niego, jak gdyby miał w sobie jakiś magnes. Uwielbia wszelkie oznaki podziwu i zainteresowania wobec swej osoby. Kosmea często żyje w świecie fantazji, marzy o dalekich podróżach i niezwykłych przygodach ale nic nie robi w kierunku urzeczywistnienia swych marzeń, nie potrafi przekuć ich w czyn.

Horoskop kwiatowy: Kosmea (11 II - 19 II)Kosmea (11 II - 19 II)

Mimoza (20 II - 29 II)

Mimoza urodzeni w okresie: 20 II - 29 II.
Mimoza to osoba bardzo delikatna i wątła. Ma niestały charakter, cechują ją zmienne nastroje. Z zewnątrz wygląda to tak, jak gdyby Mimoza żyła bez celu i nie potrafiła podjąć żadnej decyzji, targają ją przez całe życie duże wątpliwości. Mimoza zadowala się małymi rzeczami, nie przywiązuje uwagi do stanu swoich finansów i spraw materialnych, nie interesują ją też zaszczyty.

Horoskop kwiatowy: Mimoza (20 II - 29 II)Mimoza (20 II - 29 II)

Mak (1 III - 10 III)

Mak urodzeni w okresie: 1 III - 10 III.
Mak to miłośnik sztuki, jego życie koncentruje się wokół świata kultury i sztuki. Często sam zostaje artystą. Znakomicie odnajduje się na wernisażach, lubi teatr, kino. Śledzi z zainteresowaniem wydawnicze nowości. Uwielbia spotkania z ciekawymi ludźmi, sam raczej jest wesoły i też lubi otaczać się takim towarzystwem. Mak czuje się jak ryba w wodzie w towarzystwie sławnych ludzi i ludzi o zainteresowaniach podobnych do niego.

Horoskop kwiatowy: Mak (1 III - 10 III)Mak (1 III - 10 III)

Lilia (11 III - 20 III)

Lilia urodzeni w okresie: 11 III - 20 III.
Lilia to nadwrażliwiec, nie potrafi przyjąć słów krytyki nawet w dobrej wierze. Uważa to za ingerencję w jego życie osobiste. Lilia jest niezwykle obrażalska, wystarcza drobna iskra, by po chwili zobaczyć chmurne oblicze Lilii. Obcy jest dla niej konkret, jest osobą mało zdecydowaną. Nie potrafi w dyskusjach bronić swojego zdania, może też dlatego, że go zazwyczaj nie ma, zawsze bowiem operuje ogólnikami i zostawia sobie możliwość zmiany swego zdania.

Horoskop kwiatowy: Lilia (11 III - 20 III)Lilia (11 III - 20 III)

Tojad (21 III - 31 III)

Tojad urodzeni w okresie: 21 III - 31 III.
Tojad jest bardzo skupiony na sobie. Nie potrafi radzić sobie z problemami, nawet drobne niepowodzenia odbierają mu humor przez co zamyka się w sobie. Jest osobą bardzo inteligentną, która lubi się bawić, często niestety cudzym kosztem. Uważa często się za najmądrzejszego, przez co może być trudny we współżyciu, w żaden sposób nie da go się przekonać do zmiany jakiejś opinii czy sądu.

Horoskop kwiatowy: Tojad (21 III - 31 III)Tojad (21 III - 31 III)

Lilia wodna (1 IV - 10 IV)

Lilia wodna urodzeni w okresie: 1 IV - 10 IV.
Lilia wodna to osoba, która nie uznaje prostych odpowiedzi. Lubi kluczyć, zwodzić, mijać się z prawdą.  Na pewno nigdy nie powie Ci szczerze na temat swoich oszczędności i dochodów, tu szczerej odpowiedzi się nie doczekasz. Zawsze wini innych, nie dopatruje się niepowodzeń w sobie. Zawsze dopatruje się czynników swych porażek w warunkach zewnętrznych, nie potrafi przyznać się do błędów. Zresztą Lilia wodna, jak nikt inny, na swej drodze zawsze znajdzie wiele przeciwności na swej życiowej drodze.

Horoskop kwiatowy: Lilia wodna (1 IV - 10 IV)Lilia wodna (1 IV - 10 IV)

Fiołek (11 IV - 20 IV)

Fiołek urodzeni w okresie: 11 IV - 20 IV.
Fiołek nie lubi ryzyka. Każdą decyzję musi przemyśleć, jeśli nie jest pewny w 100 procentach czegoś na pewno nie podejmie decyzji. Obserwuje innych i stara się wyciągać wnioski z cudzych porażek. Za wszelką cenę stara się uniknąć wszelkich pomyłek.  Przez świat stara się iść prosto wytyczonymi ścieżkami. Fiołek jest trochę sentymentalny,  lubi wspominać przeszłość, oglądać stare zdjęcia i rozpamiętywać to co minione.

Horoskop kwiatowy: Fiołek (11 IV - 20 IV)Fiołek (11 IV - 20 IV)

Dzika róża (21 IV - 30 IV)

Dzika róża urodzeni w okresie: 21 IV - 30 IV.
Dzika róża to prawdziwy hulaka, lubi życie związane z ryzykiem i niewiadomą. Doskonale czuje się w towarzystwie innych ludzi, nawet tych przypadkowych, lubi przyjęcia i bankiety. NA rozrywki, spotkania i prezenty wydaje ogromne sumy pieniędzy. Jest jednak osobą bardzo zaradną i zawsze jest w stanie zdobyć na swoje szaleństwa dodatkowe dochody. Pewnie przez to jest lubiana przez otoczenie. Ludzie cenią bardzo w Dzikiej róży jej fantazję i pomysłowość. Cieszy się ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej.

Horoskop kwiatowy: Dzika róża (21 IV - 30 IV)Dzika róża (21 IV - 30 IV)

Słonecznik (1 V - 10 V)

Słonecznik urodzeni w okresie: 1 V - 10 V.
Słonecznik to osobnik bardzo wyniosły,  pełen królewskiej godności.  Ma dar mówienia, potrafi przekonać innych do swoich racji. Mówiąc cedzi każde słowo, wymawia je z wielkim namaszczeniem, dodatkowo gestykuluje energicznie rękoma, by w ten sposób podkreślić ważność tego co mówi. Stara się podkreślać swoją ważność.  Tak jak mówi, tak też się porusza, z dużą gracją, dostojnie.

Horoskop kwiatowy: Słonecznik (1 V - 10 V)Słonecznik (1 V - 10 V)

Róża (11 V - 21 V)

Róża urodzeni w okresie: 11 V - 21 V.
Róża to osoba próżna, egoistyczna, skoncentrowana na sobie i swych potrzebach. Potrzebuje podkreślać swoją wartość, Jej przyjacielem nie stanie się na pewno osoba, która mówi prosto z mostu o tym co myśli. Róża lubi, gdy podkreśla się jej zalety, inteligencję i urodę. Nie nawidzi żadnych form przymusu, i narzuconych obowiązków, chce być niezależna i samodzielna.

Horoskop kwiatowy: Róża (11 V - 21 V)Róża (11 V - 21 V)

Hibiskus (22 V - 31 V)

Hibiskus urodzeni w okresie: 22 V - 31 V.
Hibiskus to doskonały mediator, niezwykle opanowany, zrównoważony i spokojny. Zawsze wysłucha innych i wyda sprawiedliwy sąd w danej sprawie. To cierpliwy słuchacz, zawsze cierpliwie wysłucha zwierzeń innych ludzi. Jest bardzo lubiany, ma wsobie dużo wdzięku i osobistego uroku, przez co często jest zapraszany na przyjęcia i wszelakiego rodzaju spotkania.

Horoskop kwiatowy: Hibiskus (22 V - 31 V)Hibiskus (22 V - 31 V)

Goździk (1 VI - 11 VI)

Goździk urodzeni w okresie: 1 VI - 11 VI.
Goździk to osoba niezwykle szczera, szczera aż do bólu, przez co może zrażać do siebie innych ludzi. Jeśli coś jej leży na języku powie to bez żadnej delikatności, nie potrafi prawdy ubrać w łądne słowa, zawsze mówi to co myśli. Do tego Goździk uważa się za osobę najmądrzejszą, najbardziej kompetentną i nieomylną. Nie dostrzega też u siebie wad.

Horoskop kwiatowy: Goździk (1 VI - 11 VI)Goździk (1 VI - 11 VI)

Aster (12 VI - 21 VI)

Aster urodzeni w okresie: 12 VI - 21 VI.
Aster to ktoś o miękkim, delikatnym sercu i dużej wrażliwości na krzywdę innych ludzi. Stara się pomagać innym ludziom, bez względu na konsekwencje dla siebie, okoliczności i porę dnia. Zawsze można na niego liczyć. Przez swoją postawę daje się często wykorzystywać przez innych, ludzi proszą go o pomoc, bez względu na rangę problemu, a Aster rzuca dla nich wszystko. Można na niego liczyć w każdej sytuacji, doskonale rodzi sobie też w pracy, jest niezwykle obowiązkowy i sumienny.

Horoskop kwiatowy: Aster (12 VI - 21 VI)Aster (12 VI - 21 VI)

Wrzos (22 VI - 1 VII)

Wrzos urodzeni w okresie: 22 VI - 1 VII.
Wrzos to egoistyczny despota. NA pewno nie jest łatwy we współżyciu. Nigdy nie pwoie wprost, że coś mu nie pasuje. O jego niezadowoleniu będą tylko świadczyły rzucane przez niego złośliwe, kąśliwe uwagi, w ten sposób da do zrozumienia, że jest z czegoś niezadowolony. Wrzos jest za to bardzo dyskretny, powierzonej tajemnicy nigdy nie wyjawi, nie chlapnie swoim językiem nic przeciwko komuś.

Horoskop kwiatowy: Wrzos (22 VI - 1 VII)Wrzos (22 VI - 1 VII)

Geranium (2 VII - 12 VII)

Geranium urodzeni w okresie: 2 VII - 12 VII.
Geranium bardzo skoncentrowany jest na sobie. Gdyby pisał dziennik na pewno nie wahałby się napisać: Poniedziałek – Ja, wtorek – Ja, Środa – Ja. Ważne dla niego są jego uczucia i oczekiwania. Podąża śmiało przez życie ścieżką określoną przez siebie. Dobrze czuje się w towarzystwie innych ludzi, ale najlepiej w swoim.

Horoskop kwiatowy: Geranium (2 VII - 12 VII)Geranium (2 VII - 12 VII)

Hortensja (13 VII - 23 VII)

Hortensja urodzeni w okresie: 13 VII - 23 VII.
Hortensja to osoba bardzo uczynna i wyrozumiała, zawsze potrafi wytłumaczyć innych, jest niezwykle tolerancyjna dla ludzkich słabości i wad. Nawet jeśli ktoś ją skrzywdziła, to stara się zrozumieć powody postępowania tej osoby, nie obarcza jej poczuciem winy. NA Hortensję można liczyć w każdej sytuacji. Na pewno pomoże innym, nawet jeśli sama w tym czasie potrzebowałaby pomocy.

Horoskop kwiatowy: Hortensja (13 VII - 23 VII)Hortensja (13 VII - 23 VII)

Dalia (24 VII - 2 VIII)

Dalia urodzeni w okresie: 24 VII - 2 VIII.
Dalia skoncentrowana jest na realizacji swoich życiowych celów, dążąc do ich realizacji nie zważa na trudności i przeciwności losu. Stara się wytrwałą pracą dążyć do zapewnienia sobie i swojej rodzinie godziwych warunków materialnych. Dalia ma jednak w sobie dużą dozę realizmu i  zdrowego rozsądku i Dalia wie na co może sobie pozwolić w swych oczekiwaniach.

Horoskop kwiatowy: Dalia (24 VII - 2 VIII)Dalia (24 VII - 2 VIII)

Dzwonek (3IX - 12 IX)

Dzwonek urodzeni w okresie: 3IX - 12 IX.
Dzwonek pilnie strzeże swoich tajemnic, nie lubi się zwierzać innym, ceni swoją intymność aż do przesady nie lubi dzielić się informacjami na swój temat.  Ma na pewno dobrą rękę do interesów, to urodzony handlowiec i negocjator, nawet sprawy wydawałoby się beznadziejne jest w stanie przekuć na swój sukces.

Horoskop kwiatowy: Dzwonek (3IX - 12 IX)Dzwonek (3IX - 12 IX)

Kamelia (4 X - 13 X)

Kamelia urodzeni w okresie: 4 X - 13 X.
Kamelia to zawsze uśmiechnięta,  spokojna i pełna wdzięku osoba, która wydaje się, że jest wolna od wszelakich trosk. Dużo w niej ciepła i życiowej harmonii. Inni lubią z nią przebywać, można przy Kamelii odpocząć od życiowego rozgar pełna wdzięku, harmonii i ciepła. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i serdeczna, chętnie odwiedzana jest przez tych, którzy pragną odpocząć od trosk iżyciowego rozgardiaszu.

Horoskop kwiatowy: Kamelia (4 X - 13 X)Kamelia (4 X - 13 X)

Bez (14 X - 23 X)

Bez urodzeni w okresie: 14 X - 23 X.
Bez  to raczej samotki, nie lubi bywać na przyjęciach, nie lubi towarzyskich spotkań ani przyjęć. Uda się go wyrwać z domu tylko wtedy, gdy będzie miał przy sobie grupę bliskich przyjaciół. Najbardziej lubi przebywać w swoim domu, czytać książki, oglądać telewizje. Do szczęścia nie są mu potrzebni inni ludzie, choć lubi polemizować na trudne tematy. Bez to osobabardzo taktowna i elegancka w obejściu.

Horoskop kwiatowy: Bez (14 X - 23 X)Bez (14 X - 23 X)

Orchidea (3 XI - 12 XI)

Orchidea urodzeni w okresie: 3 XI - 12 XI.
Orchidea lubi wyzwania, nie są w stanie jej zrazić żadne trudności i niepowodzenia. Jest w stanie zrealizować każdy projekt, z siłą wodospadu realizuje cele. Wykorzystuje każdą okazję. Cierpliwie czeka, by żadnej nie przepuścić. Orchidea jest niezwykle pewna siebie, potrafi narzucić swoje zdanie.Jest jednak tajemnicza i skryta.

Horoskop kwiatowy: Orchidea (3 XI - 12 XI)Orchidea (3 XI - 12 XI)

Gladiolus (23 XI - 2 XII)

Gladiolus urodzeni w okresie: 23 XI - 2 XII.
Gladiolus to mistrz towarzyskich pogawędek, bardzo lubi plotki i wszelkie nowinki. Uwielbia się przechwalać i koloryzować wszelkie swe dokonania. Nie jest osobą, która jest w stanie zachować dla siebie powierzoną tajemnicę. Mimo takich wad przyjaciele go tolerują, choć zdają sobie sprawę, że to nie jest osoba, której warto zaufać. Gladiolus to dynamit energii w sprawach zawodowych, niezwykle pomysłowy i dynamiczny.

Horoskop kwiatowy: Gladiolus (23 XI - 2 XII)Gladiolus (23 XI - 2 XII)

Mniszek lekarski (3 XII - 12 XII)

Mniszek lekarski urodzeni w okresie: 3 XII - 12 XII.
Mniszek lekarski jest trochę jakby z innego świata,  mało zainteresowany jest to co tu i teraz, codzienne życie w ogóle go nie interesuje. Przeżywa za to bardzo mocno sprawy świata, interesuje się kryzysem ekonomicznym w Grecji, sytuacją polityczną Timoru Wschodniego i losem dzieci krajów afrykańskich. Nie potrafi przez to skoncentrować się na swoich sprawach i problemach. Lepiej Mniszkowi Lekarskiemu nie powierzać żadnych wartościowych przedmiotów, ma tendencje do gubienia wszystkiego, ma kłopoty też z odnajdowaniem schowanych rzeczy.

Horoskop kwiatowy: Mniszek lekarski (3 XII - 12 XII)Mniszek lekarski (3 XII - 12 XII)

Lotos (13 XII - 22 XII)

Lotos urodzeni w okresie: 13 XII - 22 XII.
Lotos to wulkan energii, niezwykle żywotny, nie potrafi usiedzieć na jednym miejscu. Musi być w ruchu, wtedy czuje się najlepiej. W czterech ścianach czuje się jak lew w klatce, jest nerwowy i podirytowany. Lotos to osoba bardzo oryginalna, ale jednocześnie impulsywna i niecierpliwa. Najgorsza dla niego jest monotonia.

Horoskop kwiatowy: Lotos (13 XII - 22 XII)Lotos (13 XII - 22 XII)

Szarotka (23 XII - 31 XII)

Szarotka urodzeni w okresie: 23 XII - 31 XII.
Szarotka to na pewno osoba solidna, zawsze można na nią liczyć, do tego trochę poważna i niezwykle odpowiedzialna. Jeśli Szarotka da słowo, to już nie ma odwołania, nigdy nie cofa danego słowa. Może wydawać się trochę zimna, brak w niej jest entuzjazmu i spontaniczności, do wszystkiego podchodzi bardzo poważnie. W dążeniu do celu to wzór do naśladowania, niewiele jest osób tak konsekwentnych i wytrwałych – Szarotka z wielką determinacją stara się zdobyć zamierzony cel, nie cofa się też przed  ttrudnymi wyzwaniami, z podniesionym czołem stawia czoło przeciwnościom.

Horoskop kwiatowy: Szarotka (23 XII - 31 XII)Szarotka (23 XII - 31 XII)

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]