Siódemka

SiódemkaPlanetą opiekuńczą „siódemek” jest Uran. „Siódemki” mają tendencję do filozofowania, co często prowadzi je do samotności czy izolacji. Są niezwykle nieufne, trudno im jest nawiązywać przyjaźnie. Mają kłopoty z wchodzeniem w uczuciowe związki, nie mówiąc już o związkach zakończonych małżeńskim węzłem. „Siódemki” potrafią niezwykle logicznie myśleć stąd znakomicie sprawdzają się w zawodach naukowych i technicznych oraz wszystkich, które wymagają dokładności i niezwykłej staranności.

 

Dopasowanie miłosne par mężczyzna - kobieta

Para z: Jedynka (1) Dwójka (2) Trójka (3) Czwórka (4) Piątka (5) Szóstka (6) Siódemka (7) Ósemka (8) Dziewiątka (9)
Kobieta Siódemka 8+ 6- 9+ 6 7 9 8 8 8+
Mężczyzna Siódemka 5 6- 4+ 10- 4+ 4 8 8 9+

Wartości liczbowe odzwierciedlają dopasowanie w skali od 0 do 10 punktów.

 

Kobieta Siódemka

Najlepszym partnerem dla kobiety siódemki jest zdecydowanie mężczyzna trójka (ocena 9+) lub szóstka (ocena 9). Duże szanse na powodzenie w związku miłosnym ma kobieta siódemka także z numerologiczną jedynką i dziewiątką (ocena 8+) oraz Panem siódemką i ósemką (ocena 8).

 

Mężczyzna Siódemka

Najlepszą partnerką dla mężczyzny siódemki jest kobieta czwórka (ocena 10-). Bardzo duże szanse na powodzenie w związku miłosnym ma mężczyzna sódemka także z kobietą dziewiątką (ocena 9+) a także Panią siódemką i ósemką (ocena 8).

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]