Bliźnięta - ogólny

Symbol BliźniętaBliźnięta są trzecim znakiem Zodiaku. Ich planetą opiekuńczą jest Merkury, trygonem powietrze Z Bliźniakiem nigdy nie będziesz się nudził, nie masz szans wpaść w rutynę. Bliźnięta są w stale w ruchu, niezwykle pomysłowe i inteligentne. Mają znakomitą pamięć. Jest ich wszędzie „pełno”, osoby spod tego znaku można spotkać wszędzie tam, gdzie coś się dzieje.

 

Szybko zdobywają przyjaciół, wzbudzają zaufanie.  Niestety, nie zawsze można na nich polegać, coś obiecają, potem zapomną. Prawie nigdy nie udaje im się swoich przedsięwzięć doprowadzić do końca. Bliźniak taki już jest.

Mają podwójną naturę,  często wpadają ze skrajności w skrajność. Lubują się w intrydze, lubią słuchać plotek, choć same raczej są dyskretne. Robią wszystko, by wokół ich nie było nudno. Bliźniaki nie potrafią skupić się na jednym zadaniu, łapią wiele „srok za ogon”, potem porzucają nie doprowadzając niczego do końca.  Tak samo jest z ich poglądami, potrafią je wielokrotnie zmieniać.


Bliźniaki są niezwykle rozsądne, niezwykle praktyczne, nie skupiają się nigdy na porażkach, pędzą do przodu niczym rozpędzony czołg. Nienawidzą długich rozmyślań nad jakimś problemem. Nie jest dla nich ważna istota jakiegoś problemu, często zadowalają się powierzchownymi odpowiedziami.
W finansach nie zawsze radzą sobie najlepiej, potrafią lekkomyślnie wydawać pieniądze. Nie zależy im jakoś specjalnie na dobrach materialnych.
W pracy nie są konsekwentni. Bliźniak jest zbyt mało wytrwały, brak mu cierpliwości. Nadaje się za to na przedstawiciela handlowego. W takiej pracy, niewymagającej wielogodzinnego skupienia, czują się najlepiej. Lubią ruch i podróże bliższe i dalsze. Bywa, że pracują w dziennikarstwie, lubią rozmawiać i zadawać pytania.


Bliźniak nie ma najmniejszej skłonności do fanatycznych zachowań, nie jest w żadnym wypadku rewolucjonistą. Jest jednak otwarty na wszelkie nowe idee, nie przywiązują się do jednak do żadnych teorii.

Bliźniaki są uczuciowo niestabilne, skaczą z „kwiatka na kwiatek”. Lubią flirt, potrafią grać na kilku „frontach” na raz.  Potrzebują ciągłej,  uczuciowej stymulacji.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]