Mężczyzna Koziorożec - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Koziorożec tak jak w przypadku kobiet spod tego znaku na zewnątrz może być nieco chłodny, na gruncie domowym potrafi być towarzyski i wyluzowany. Ma wyrafinowane maniery, jest niezwykle uprzejmy, kobiety przyciąga do siebie dystansem, spokojem i stanowczością. Życie traktuje poważnie, to prawdziwy dżentelmen, który poznając kobietę nie od razu będzie dążył do skonsumowania związku.

W życiu pragnie stabilizacji, szybko chce się ustatkować, choć ciężko mu pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Ceni życie na łonie rodziny, kobieta która się z nim zwiąże może być pewna, że pan Koziorożec to nie jest ktoś ktoś komu w głowie są zdrady, flirty i niezobowiązujący seks. Stara się też adorować swoją partnerkę, dobrze czuje się tylko w stałych związkach.

Miłość fizyczna dla niego jest ważna ale to tylko rodzaj dodatku, ważne dla niego są uczucia, potrzebuje bliskości i czułości. Seks i miłość to dla niego jedno i to samo, nigdy nie oddziela ich od siebie. W łóżku stara się zaspokoić wszystkie zachcianki swojej partnerki.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]