Kobieta Panna

Symbol kobietaKobiety - Panny są uczciwe, bojaźliwe, pobożne i dobroduszne. Pragną służyć innym, często przywdziewają szaty zakonne. Raczej trzyma się na uboczu, nie pokazuje swoich uczuć. Często wygląda niewinnie, wzbudza uczucia opiekuńcze wśród mężczyzn. Mężczyźni nie są Pannom niezbędni do życia. Tak jak u Panien – mężczyzn tak i w przypadku kobiet najwięcej starych panien jest wśród kobiet spod tego znaku.

Jeżeli wychodzą za mąż, to są dobrymi żonami. Kobieta spod tego jest osobą z zasadami. W sypialni kieruje się swoistym zbiorem przepisów pod tytułem co wolno, a czego nie wolno. Brak jej często fantazji, nie ma skłonności do eksperymentowania.

Lubi wydawać pieniądze na biżuterię, zwraca uwagę na swój ubiór i wygląd. MA skłonność do kupowania drogich kosmetyków.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]