Mężczyzna Panna

Symbol mężczyznaPanny są wyjątkowo ostrożne. Mężczyźni spod tego znaku nie ulegają większym namiętnościom. Często są nieśmiali, stojący z boku. Nie pokazują swoich uczuć, boją się też o nich mówić. Może wydawać się, że są beznamiętni. Długo rozważa za i przeciw przy wyborze partnerki. Jeśli jednak już się zdecyduje na związek potrafi być wierny i czuły. Ale, gdy mężczyzna – Panna już się zdecyduje wejść z kimś w bliższe relacje to należy to docenić. Ale nie jest w stanie wybaczyć zdrady. W rodzinie są troskliwymi ojcami i sumiennymi opiekunami rodziny, starającymi się dbać o swoje dzieci. Dbają o dom, często nadmiernie zamartwiają się o zdrowie domowników.

Najwięcej starych kawalerów jest właśnie wśród osób spod tego znaku. Seksu nigdy nie stawia na pierwszym miejscu.

Nie da się tego ukryć mężczyźni spod tego znaku lubią czystość, lad i porządek. Są bardzo pracowici. Często zjednują sobie przychylność innych osób i uznanie w społeczeństwie. Mimo, że są nieraz żądni sławy, zaszczytów i postępują czasem nierozważnie, osiągają swoje zamierzone cele.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]