Panna - ogólny

Symbol PannaPanna jest szóstym znakiem zodiaku, patronem tego znaku jest Merkury, a żywiołem ziemia. Panny są pracowite i na co dzień bardzo praktyczne. Mają ogromne zamiłowanie do porządku. Wyróżniają się swoją inteligencją. Bardzo łatwo się uczą, często zostają naukowcami. Mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, mają skłonność do pouczania innych. Mają też szczególny dar przekonywania innych do swoich racji.

Osoby spod znaku Panny są bardzo systematyczne. Uwielbiają czystość, bywają wręcz pedantyczne. Bardzo rzadko udaje się je namówić na nutkę szaleństwa. Nie lubią rzeczy, które wychodzą poza utarty schemat. Wtedy są zagubione, niepewne.

Panna myśli zdroworozsądkowo. Można zauważyć u niej takie cechy jak punktualność, czystość, dokładność. Dobrze czuje się, gdy wszystko jest poukładane i zorganizowane. Unika, wręcz boi się wszystkiego co nieokreślone, nieobliczalne, lekkomyślne. Nienawidzi chaosu i chaotycznych zachowań. Jest idealnym, zdyscyplinowanym pracownikiem, wykonującym z zaangażowaniem powierzone jej zadania. Często kończy to czego innym nie udało się zrealizować. Współpraca z kimś spod znaku Panny może być uciążliwa. Lubi bowiem zwracać uwagi na błahostki. Często robi uwagi i krytykuje postępowanie innych ludzi.
Po Pannie nie możemy spodziewać się za to będzie wizjonerem. NA to jest zbyt zachowawcza i bojaźliwa.

Rzadko kiedy coś gubi, ma idealny porządek w szufladach. Gdy zapytasz Pannę o to czy wie, gdzie coś jest schowane możesz być pewien, że otrzymasz szybką, jasną, klarowną odpowiedź.To zamiłowanie do porządku może być uciążliwe dla innych. Panna uwielbia czyścić, szorować, pastować, froterować, odkurzać. Może na tym polu dochodzić do konfliktów.
Panny mają znakomitą pamięć, potrafią wszystko usystematyzować i wyciągać logiczne wnioski. Na tym punkcie bywają często zarozumiałe. Ale to zdobywanie wiedzy musi mieć dla nich jakiś sens, muszą widzieć cel do którego warto dążyć. Dzięki swej pracowitości często osiągają wysokie stanowiska, nie są to jednak kariery szybkie. Na szczyt wynosi je ich systematyczność. Nie lubią jednak one błyszczeć, wolą stać w drugim szeregu, stojąc nieco z boku, kryjąc się. Często bywają doradcami.

W finansach Panna jest oszczędna, niekiedy zbyt oszczędna. Nie ma skłonności do zaciągania pożyczek, przez co rzadko popada w długi. Nie ma zdolności do robienia interesów, przez swą bojaźliwość często popada w kłopoty.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]