Kobieta Rak

Symbol kobietaKobiety urodzone pod znakiem Raka, są dobrymi żonami i wzorowymi matkami. Swoje dzieci darzą bezgraniczna miłością. Są bardzo cierpliwe i oddane swojej rodzinie. Najważniejsze dla nich jest ciepło domowego ogniska. Potrafią długie godziny spędzać na meblowaniu, dekorowaniu i upiększaniu mieszkania. Jest idealną matką, z oddaniem opiekującą się swoim potomstwem. Bardzo angażuje się w wychowanie swoich dzieci. Ma to czasami zgubne skutki, gdyż nie daje ona możliwości na usamodzielnienienia się dzieciom. Ciężko odchorowuje ich wyfrunięcie z rodzinnego gniazda.

Rodzina jest dla pań – Raków oparciem i miejscem schronienia. Czują się najlepiej przy boku swego mężczyzny. Kobiety spod tego znaku są wspaniałymi kucharkami. Uwielbiają gotować i podawać do stołu zrobione przez siebie pyszne potrawy. Nie ma potrzeby robienia kariery zawodowej, najlepiej czuje się w roli gospodyni domowej.

Kobiety spod tego znaku uwielbiają być rozpieszczane, potrzebują duchowego ciepła, tak, aby czuć się pewnie i bezpiecznie Lubią mieć wszystko uporządkowane.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]