Kobieta Rak - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Rak ma bardzo wrażliwą naturę, trzeba uważać, by jej nie zranić, gdyż bardzo mocno wszystko przeżywa. Bardzo poważnie podchodzi do spraw uczuć. Chce być zdobywana; i jeśli komuś uda zdobyć się tę twierdzę jest partnerką bardzo oddaną, dobrą żoną, opiekuńczą matką. Sama też oczekuje wierności w związku. Jeśli jednak nie znajdzie odpowiedniego partnera to woli zostać samotna niż wychodzić za mąż, za byle kogo. Musi kogoś kochać, by podjąć decyzję na całe życie.

Sprawy zawodowe dla pani – Rak nie są specjalnie ważne, za nic ma karierę i zdobywanie stanowisk, dobrze czuje się w domu. Przy dzieciach, w kuchni. Nie jest to dla niej żadne poświęcenie.
Sprawy erotyki nie są dla niej specjalnie ważne, dostosuje się jednak do wymagań i potrzeb partnera dla dobra związku. Czasami można liczyć na odrobinę szaleństwa z jej strony, czasami przejmie inicjatywę, jednak eksperymenty w łóżku nie są na pewno dla niej.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]