Strzelec - ogólny

Symbol StrzelecStrzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Planetą opiekującą się osobami pod tym znakiem jest Jowisz, trygonem jest ogień.
Osoby urodzone pod tym znakiem są praktyczne, przedsiębiorcze, odważne, pracowite. Cenią porządek, są oszczędne. Nigdy nie popadają jednak w skąpstwo. Strzelce są osobami o dużych horyzontach myślowych, poszukują mądrości sensu życia. Strzelec to jeden z największych optymistów spośród wszystkich znaków Zodiaku. Ma jednak podwójną naturę, jedna jest ekspresyjna, optymistyczna, druga pesymistyczna i skryta.

Strzelce są często wybuchowe, łatwo można je wyprowadzić z równowagi, potrafią się gniewać przez co zrażają do siebie ludzi. Są jednak przy tym otwarte i szczere. I niezwykle uczciwe. Ma silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, jest idealistą.

Strzelec uwielbia podróżować, lubi wszelkie wyzwania i zmiany. Łatwo dostosowuje się do nowych okoliczności, jest niezwykle elastyczny. Trudno do końca określić ludzi spod tego znaku. Strzelec potrafi być impulsywny, niecierpliwy, wybuchający gniewem i łatwowierny. Potrafi też być niezwykle odważny.

Najgorsze dla niego jest stanie w miejscu, dlatego często zmienia miejsce pracy, szukając wyzwań. Często zostaje handlowcem.
Na Strzelca można liczyć jako na przyjaciela. Nigdy nie zawiedzie w potrzebie. Jest bardzo szczery, także w przyjaźni nie owija co mu leży na sercu w bawełnę. Dlatego do Strzelca trzeba się przyzwyczaić i nie mieć mu tego za złe. Strzelec po prostu taki już jest. I basta!
W pracy Strzelec nie lubi lizusostwa, wyrafinowanych intryg, fałszywych przyjaciół. Strzelec wyczuwa ich na odległość.

Zdarza się, ze jego otwarta, optymistyczna natura często wyprowadza go na manowce. Znakomicie czuje się w szemranym towarzystwie, wśród wszelakiej maści pijaków i rozrabiaków. Ma szeroki gest. W czasie swoich licznych podróży ma ku temu wiele okazji. Nie przejmuje się jednak opinią innych ludzi. Potrafi wznieść się ponad sądy ludzi, ma je w głębokim poważaniu.

Jeśli Strzelec z jakichkolwiek powodów nie może realizować się w podróżowaniu intensywnie marzy o zmianie tego stanu. Może mieć zacięcie do pisania artykułów i książek podróżniczych. .

Cechami charakterystycznymi są jego optymizm, szczerość i umiłowanie wolności. Potrafi być jednak introwertykiem.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]