Kobieta Waga

Symbol kobietaKobieta urodzona pod tym znakiem niezwykle dużo uwagi poświęca na swój wygląd. Wzbudza przez to ogromne zainteresowanie wśród męskiej części społeczeństwa. Ona zdaje sobie z tego znakomicie sprawę, potrafi prowokować, by przyciągnąć na siebie męskie spojrzenia. Lubi luksus, komfort i wygodę. Zdarzają się jednak wśród kobiet Wag osoby gnuśne, niezdecydowane, wpatrujące się godzinami w lustro.

 

Na kobietę spod tego znaku można liczyć. Otacza ją duży krąg przyjaciół. Jest dla nich pomocą i podporą. Lubi bardzo harmonijne podejście do życia, chciałaby przy tym wszystkim dogodzić, nikogo do siebie przy tym nie zrazić. W związku stara się dopasowywać do swojego partnera. Jej pogodne usposobienie sprawia, że jest lubiana i ceniona, także, jeśli chodzi o pracę. Brakuje jej jednak często kreatywności. Lepiej, żeby miała nad sobą szefa, który podejmie za nią ostateczną decyzję.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]