Dwadzieścia dwa

Wibracja cyfry 22 (dwadzieścia dwa)

Przeznaczeniem osób z wibracją liczby 22 jest praca na rzecz innych ludzi. „Dwudziestkidwójki” mają dużą wiedzę, często są geniuszami.

Ich wielka energia może działać obosiecznie. Jeśli zostanie skierowana na właściwe tory mają szansę na zrealizowanie rzeczy wielkich, mogą osiągnąć uznanie oraz dobra materialne. Może jednak zostać skierowana na negatywne ścieżki, wtedy „dwudziestka dwójka” może przyczynić się do zwiększenia zła na świecie. Ta zła energia może być skierowana przeciwko ich samym, mogą mieć psychiczne zaburzenia, depresje.

Jeśli tylko jednak, osoby z tej wibracji skierują swe ambicje do robienia rzeczy dobrych mogą osiągnąć duży sukces. Często wśród nich są znani wynalazcy, ludzie czynu. Mają jednak tendencje do pracoholizmu.

Potrafią znaleźć się w najtrudniejszych sytuacjach, są niezwykle pomysłowe, potrafią skupić się na realizowaniu celów, z konsekwencją dążą do ich realizacji. Dobrze, by było, gdyby te zalety kierowali w stronę dobra, „Dwudziestkidwójki” powinny pamiętać, że powinny pracować na rzecz ludzkości. Wtedy są niezwykle poważane. Mają one tendencje do destrukcyjnych działań, cechować je może materialne podejście do życia i zżerać nadmierna ambicja. Mogą mieć nastroje depresyjne i poczucie niespełnienia.

Ich pracoholizm powoduje, że mają skłonności do zaniedbywania rodziny.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]