Osiem

Wibracja cyfry 8 (osiem)

Osoby z wibracją cyfry 8 są niezwykle ambitne w dążeniu do wytyczonych przez siebie celów.

Ambicja u 8 poparta jest ciężką pracą. „Ósemki” są niezwykle dobrze zorganizowane, są bardzo praktyczne. Nie poddają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W ten sposób konsekwentnie i systematycznie wspinają się na szczyt zawodowej kariery.

Ósemki” nie lubią niedomówień, starają się grać w otwarte karty, nie uznają hipokryzji. W pracy potrafią szczerze mówić o swoich oczekiwaniach, krytykując kogoś są bardzo merytoryczne, nie robią osobistych „wycieczek”, są uczciwe. Mają dar przekonywania innych do swoich projektów. Potrafią mobilizować. Są opanowane, ale, gdy komuś uda się ich wyprowadzić z równowagi, potrafią wybuchnąć z podwójną siłą. Znają swoją wartość, zdarza się, że bywają aroganckie, czasami są kapryśne. Raczej są małomówni.

Ich zrównoważona natura sprawia, że nie lubią się rozpraszać. Kroczą po wytyczonej ścieżce. „Ósemki” w wybranym przez siebie zawodzie zawsze osiągają sukces. Ważne dla nich jest wyjście ponad przeciętność Mają smykałkę do interesów. Często głównym motywem ich działania są dobra materialne.
Ich wyjątkowa ambicja powoduje, że często nie mają czasu na rodzinę. Zaniedbują ją. Ale oczywiście zależy im na rodzinie, na zapewnieniu jej dóbr materialnych. Ich silny charakter powoduje, że potrafią partnera zdominować. Uchodzą za niezwykle namiętnych kochanków, nie zrażają ich niepowodzenia, lubią zdobywać.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]