Siedem

Wibracja cyfry 7 (siedem)

Osoby z wibracją cyfry 7 to urodzeni perfekcjoniści, zawsze dążą do osiągnięcia ideału.

Zawsze profesjonalni, sumienni, zaangażowani. Mają duży zasób wiedzy, potrafią z zaangażowaniem się uczyć, ale mają jednocześnie dar nauczania. Godzinami są w stanie zgłębiać interesujące je zagadnienia., są niezwykle dociekliwe. Nie ma dla nich rzeczy nie do zrobienia. Czerpią z tego duża satysfakcję. Pęd do wiedzy nie opuszcza ich przez całe życie, może czasami nawet pogłębiać z wiekiem.

Są raczej skupione na swoim życiu wewnętrznym, są refleksyjne, skryte, czasami wręcz nieobecne. Mogą wydawać się chłodne. Niezwykle ważna jest dla „siódemek” opinia innych ludzi, w razie niepowodzeń źle znoszą krytykę. Mogą wydawać się nieco tajemnicze, ale bardzo zależy im na pozyskaniu szacunku u innych. Zresztą potrafią zjednywać sobie innych do siebie, mają umiejętność słuchania innych. Same jednak ciężko się zaprzyjaźniają, nie jest im łatwo zaufać drugiej osobie, mają z tym problem. Wynika to z ich skłonności do izolacji i zamykania się w sobie.

Strach przed zranieniem powoduje, że mogą popadać w alkoholizm, świat używek, narkotyki. Czasami brak im wiary we własne możliwości, chociaż niejednokrotnie „siódemki” są zwykłymi zarozumialcami.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]