Parot

Magia imion (dopasowanie miłosne imion)

Magia imion

Magia imion fascynowała ludzi od zarania dziejów. Nie ma wątpliwości, że od tego jak zwracają się do nas inni, zależy po części nasze samopoczucie, pewność siebie i stosunek do świata zewnętrznego. Tajemnica imienia tkwi w jego wymowie oraz pradawnym znaczeniu. Większość imion kształtowało się przed wieloma wiekami i ulegało licznym transformacjom. Jednak ich źródło, rdzeń, pierwotna symbolika, zostaje najczęściej zachowana.

Tajemnica imienia, również tego, które wydawałoby się nam typowo polskie, zazwyczaj tkwi w starożytnej Grecji, początkach chrześcijaństwa, mitologii rzymskiej, czy innych dawnych cywilizacjach, np. germańskiej, celtyckiej itd.
zakochani Oczywiście zachowały się również do dziś słowiańskie, pogańskie imiona, które tworzyły się na polskich ziemiach przed tysiącami lat. Prawdziwą rewolucję pod tym względem przechodziły one w dwunastym i trzynastym stuleciu naszej ery.

Wówczas bowiem na stałe do powszechnego języka zaczęła wchodzić magia imion łacińskich, czeskich i wielu innych. Było to związane z narastającymi wpływami chrześcijaństwa, które od kilku wieków obowiązywało już oficjalnie w tej części Europy. Tajemnica imienia często leży w bardzo prozaicznych określeniach, np. miejscu zamieszkania, wykonywanej niegdyś profesji, zewnętrznych cechach człowieka, czy np. podobieństwach z powierzchownością i odbiorem zwierzęcia lub rośliny. To jednak tylko wstęp do szerszego znaczenia każdego z imion. Mają one bowiem głęboki, szerszy sens i szczegółowo odzwierciedlają nasze predyspozycje, ograniczenia oraz potencjał, z którego powinniśmy korzystać w umiejętny sposób.

Dopasowanie miłosne imion - jedne imiona do siebie pasują inne nie. Z imonami jest jak ze znakami zodiaku. Posiadanie danego imienia wywiera wpływ na daną osobę, na jej charakter i osobowość, dlatego zawsze warto jest sPodstawą badania zgodności imion jest numerologia imion o której również możecie dowiedzieć się na naszym portalu.

Zgodność (dopasowanie) imion

Zgodność imion

Parot to hasło - klucz, dzięki któremu możecie błyskawicznie sprawdzić zgodność imion (dopasowanie imion) i przekonać się jakie rokowania ma Wasz związek. Sprawdzisz, czy Twój partner to idealny kandydat na dobrego ojca i męża. Może okazać się, że przede wszystkim będziecie się ze sobą doskonale bawić i nie warto za wiele myśleć o przyszłości. Każde imię ma przyporządkowane określone znaczenie, a w duecie nabiera dodatkowych aspektów, pozwalając jednocześnie na stworzenie horoskopu partnerskiego.

Zgodność imionZgodność imion (dopasowanie imion) wpływa na nasze relacje w związku i może zapewnić wiele radości, harmonii oraz spokoju ducha na co dzień. Warto zaczerpnąć porady, czy osoba, którą darzymy uczuciem, warta jest głębszego zaangażowania i dokonywania poświęceń. Parot odpowie, jak powinniśmy postępować względem drugiej połówki i które imię najlepiej koreluje z naszym. Wystarczy kilka chwil, by określić szczegółową prognozę. Pamiętajcie jednak, że zgodność imion to nie wszystko. Wiele zależy również od Was samych.

Nawet najbardziej optymistyczny horoskop nie zapewni Wam pomyślności, jeśli dla wspólnego szczęścia nie dołożycie odrobiny wysiłku i pracy nad sobą oraz obiektem naszych westchnień. Parot daje jednak bardzo praktyczne wskazówki, odzwierciedlające codzienne życiowe wyzwania. Zgodność imion badana jest od wielu wieków i okazuje się, że imię ma wielkie znaczenie dla nas od momentu narodzin aż do śmierci. Determinuje ono nasz charakter, podejście do świata zewnętrznego oraz osób najbliższych i samego siebie.