Mężczyzna Kogut - horoskop miłosny

małpaMężczyzna Kogut to człowiek – zagadka. W głębi targany gradem uczuć, a na zewnątrz ich niepokazujący. Trzeba go naprawdę znać, by domyślić się o co temu mężczyźnie chodzi. Jeśli spotka na swojej drodze tą jedyną będzie namiętnym kochankiem, pełnym fantazji i werwy, jednak na pewno rano nie pobiegnie po kwiatki, by je wręczyć ukochanej. Dla wielu kobieta szorstkość Mężczyzny Koguta jest nie do zaakceptowania, jednak te panie, którym nie będzie to przeszkadzało  mogś liczyć na wyjątkowego mężczyznę, oddanego swojej partnerce i wiernego.

 

Mężczyzna Kogut lubi ciepło domowego ogniska, dobrze się tu czuje, jest panem na swoich włościach, bezpiecznym i tego bezpieczeństwa strzegącym. Ważna dla niego jest wierność swojej partnerki, oczekuje oddania i zaufania. Jeśli jest naprawdę zakochany to potrafi otworzyć się przed partnerką. Ale jeśli ktoś to jego zaufanie nadużyje, to biada jemu! Kogut nie zapomina krzywd. Dlatego ceni w życiu dyskrecję.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]