Małpa

Szczegółowe informacje dotyczące znaku Małpa
Atrybut Opis
Osoby urodzone w latach 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
Polarność Yin Yang Yang Yang
Żywioł metal
Szczęśliwa liczba 10
Pora roku zima
Klejnot szmaragd
Kolor czarny, szkarłat
Cechy pozytywne innowacyjność, motywacja, dociekliwość
Cechy negatywne próżność, zazdrość, podejrzliwość
Zgodność znaków horoskopu Szczur, Smok
Częściowa zgodność znaków horoskopu Koń, Małpa, Kot (Królik), Pies, Bawół
Niezgodność znaków horoskopu Tygrys, Wąż, Świnia, Kogut, Kozioł (Owca)

MałpaMałpa to prawdziwy psotnik, bardzo lubi żarty, wszelakiego rodzaju dowcipy. Często są to jednak żarty złośliwe, nieszczere. Małpa lubi towarzystwo, związane z tym wszystkie dobrodziejstwa, na pierwszy rzut oka wydaje się, że jej stosunki z ludźmi są bardzo poprawne jednak to tylko pozory. Małpa bywa bowiem bardzo podstępna, przy tym egoistyczna i samolubna. Małpa ma poczucie wyższości nad innymi znakami i ma złe zdanie o innych ludziach. Jest gadułą.


Małpa dużo czyta, interesują ją przy tym wszystkie dziedziny życia, ma też znakomitą pamięć. Jej wiedza często jest jednak powierzchowna. To niezwykle pomysłowe osoby, pełne inicjatywy, potrafią bardzo szybko rozwiązywać trudne zadania. Często mają talent wynalazcy. Jednak Małpa szybko się nudzi i często traci zainteresowanie rozwiązywanym problemem.


Jeśli będzie służyło to jej interesom nie zawaha się przed kłamstwem czy oszustwem. Potrafi manipulować innymi ludźmi. Jeśli jednak ktoś zauważy, że to robi znów robi się czarująca i kulturalna. Jednak swe gierki na pewno ponowi. Mimo tego ludzie poszukują jej towarzystwa, lubią z nią też współpracować. W życiu ma dużo szczęścia. Ma szansę na sukces w dyplomacji, handlu, polityce, także może sprawdzić się jako właściciel firmy, przedsiębiorca. Często obiecają zbyt dużo, potem tego nie dotrzymają.


Trochę gorzej wiedzie jej się w miłości, mimo że ma romantyczne usposobienie rzadko udaje jej się odnaleźć szczęście w miłości. Szybko się zakochuje i często zmienia obiekt swoich uczuć. Jednak potrafi śmiać się ze swoich niepowodzeń. Dobrym partnerem dla Małpy będzie Smok i Szczur, który jest w stanie poświęcić się dla Małpy. Unikać powinna związku z Tygrysem. Niezależnie jednak od tego z kim Małpa się zwiąże będzie miała dużo dzieci.

Znakiem ekwiwalentnym wg horoskopu klasycznego (zachodniego) są bliźnięta .

Kobieta Małpa - horoskop miłosny

małpaKobieta Małpa to straszna flirciara, nie przepuści żadnej okazji, by puścić oko do płci przeciwnej. Zna dokładnie wszystkie słabości mężczyzn, potrafi je wykorzystywać do swoich celów. Nie potrafi biernie czekać w kącie. By zdobyć mężczyznę na którym jej zależy nie waha się użyć grubszych armat, z intrygami i wojną podjazdową włącznie. Kobieta Małpa uwiebia seks, doskonale potrafi budować napięcie w sypialni, nie stroni od niestandardowych sposobów zwrócenia na siebie uwagi mężczyzny, ma ogromną fantazję w tym temacie.  Jej erotyczna energia jest przeogromna.

Czytaj więcej: Kobieta Małpa - horoskop miłosny

Mężczyzna Małpa - horoskop miłosny

małpaMężczyzna Małpa może zrażać do siebie ludzi. przez niektórych uważany jest za bufona przez cały czas pokazującego swoją dominację nad innymi. Ma bardzo silny charakter, który często nastawiony jest na „ja”. Może generować to konflikty, życie z Mężczyzną Małpą może być przez to nieco trudne. Nie lubi iść na skróty, nie nawidzi półśrodków. W sypialni nie ma oporów, by realizować swoje seksualne fantazje, to niezwykle namiętny mężczyzna, który podnieca swoje partnerki. Nie lubi w łóżku pruderii, więc szuka dla siebie kobiety pewnej siebie i otwartej, by realizować swoje najskrytsze fantazje.

Czytaj więcej: Mężczyzna Małpa - horoskop miłosny

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]