Mężczyzna Małpa - horoskop miłosny

małpaMężczyzna Małpa może zrażać do siebie ludzi. przez niektórych uważany jest za bufona przez cały czas pokazującego swoją dominację nad innymi. Ma bardzo silny charakter, który często nastawiony jest na „ja”. Może generować to konflikty, życie z Mężczyzną Małpą może być przez to nieco trudne. Nie lubi iść na skróty, nie nawidzi półśrodków. W sypialni nie ma oporów, by realizować swoje seksualne fantazje, to niezwykle namiętny mężczyzna, który podnieca swoje partnerki. Nie lubi w łóżku pruderii, więc szuka dla siebie kobiety pewnej siebie i otwartej, by realizować swoje najskrytsze fantazje.

Mężczyzna Małpa potrzebuje przez cały czas nowych bodźców, więc jego partnerka nie powinna pozwolić na to, by w związku zapanowała zbyt duża stabilizacja i nuda. Do życia potrzebuje bowiem  fermentu.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]