Mężczyzna Smok - horoskop miłosny

smokMężczyzna Smok to niezwykle temperamentny człowiek. Gdy upatrzy sobie jakąś zdobycz to nie zrezygnuje w pół kroku. To prawdziwy łowca. Oddziela jednak swoje potrzeby seksualne od uczuciowości. Przygoda na jedną noc jest dla niego tylko przygodą, na pewno z tego powodu nie będzie zmieniał stanu cywilnego. W łóżku jest niezmodowany, żywiołowy, lubiący eksperymentować. Mężczyzna Smok ma niezwykle silną osobowość, to człowiek obdarzony charyzmą, wywierający ogromny wpływ na najbliższe otoczenie.

Mężczyzna Smok lubi swoje kawalerskie życie, nie spieszy się, by zmienić ten stan, lubi życie bez zobowiązań. Potrafi czerpać z niego garściami. Nie przejmuje się opiniami o sobie, bywa nieco egoistyczny. Ceni swą niezależność, jeśli ktoś próbuje mu ją ograniczyć zieje ogniem.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]